آذین بسته
خانه / قوطی مقوایی / بزرگترین تولیدی قوطی مقوایی در ایران

بزرگترین تولیدی قوطی مقوایی در ایران

تولیدی قوطی مقوایی در ایران محصولات خود را در طرح ها و مدل های متفاوت به مشتریان ارائه می دهد. بزرگترین تولیدی قوطی مقوایی در ایران این محصولات را بیشتر به صورت سفارشی تولید می کند.

تولیدی قوطی مقوایی در کشور

قوطی مقوایی امروزه در تولید های مختلفی در سراسر کشور ساخته می شود. این محصولات ساخته شده مقاومت و استحکام بسیار بالایی به همراه دارند و می‌توانند برای بسته بندی کردن محصولات مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

تولیدی قوطی مقوایی

قوطی های مقوایی دارای شاخصه ها و ویژگی های منحصر به فردی هستند که باعث شده است بازار فروش بسیار پررونق را به خود اختصاص دهند. استفاده از قوطی های مقوایی برای بسته بندی کردن محصولات مختلف در بازارهای تجاری به چشم می‌خورد.
تولیدی های قوطی مقوایی در کشور سعی می کنند این محصولات را از مواد اولیه با کیفیت تولید نمایند تا بتوانند کیفیت و استقامت کافی را به آنها ببخشند. جالب است بدانید در تولید انواع قوطی مقوایی از چند لایه ورق متفاوت استفاده می‌شود و مهمترین محصول که در  این تولیدی ها مورد استفاده قرار می گیرد چسب های مخصوص است.
این محصول بین ورقه ها به جهت استحکام بیشتر  مورد توجه واقع می شود. استفاده از چسب های مخصوص در این صنعت باعث تقویت بدنه قوطی می‌شود.

انواع قوطی مقوایی موجود در بازار ایران

  • قوطی مقوایی استوانه ای شکل
  • قوطی مقوایی مثلثی شکل
  • قوطی مقوایی مستطیلی شکل
  • قوطی مقوایی درب دار
  • قوطی مقوایی چند لایه
  • قوطی مقوایی تتراپک

تولیدی قوطی مقوایی

دلایل استفاده از قوطی مقوایی در پروسه بسته بندی کردن محصولات مختلف

تولیدکنندگان  محصولات غذایی از قوطی های مقوایی برای بسته بندی کردن محصولات استفاده می کنند. در این مراکز  استفاده از قوطی های مقوایی بسیار گسترده شده است. دلایل بسیار زیادی وجود دارد که این تولید کنندگان از این محصولات برای بسته بندی کردن استفاده می کنند.
یکی از مهمترین دلایل استفاده از این محصولات در این پروسه قیمت مناسب آنها است . قوطی های مقوایی بسته بندی نسبت به سایر بسته بندی های فلزی و آلومینیومی قیمت پایین تری دارند و همچنین با محیط ‌زیست سازگارتر است و به راحتی قابل بازیافت خواهد بود.

تولیدی قوطی مقوایی

قیمت قوطی مقوایی در ایران

همانطور که در مبحث قبلی گفته شد امروزه افزایش تقاضا در زمینه استفاده از قوطی های مقوایی نسبت به سایر بسته‌بندی ها بیشتر شده است. از این رو این محصولات در برند های متفاوتی در بازار موجود هستند. قیمت قوطی مقوایی در بازار طبق ابعاد و سایز این محصولات مشخص می‌شود.

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت فروش قوطی مقوایی در ایران

در لیست قیمت فروش قوطی مقوایی در ایران، با انواع قیمت ها که بسته به نوع کیفیت محصول دارند، مواجه می شویم. این محصولات در ابعاد مختلف و ضخامت های گوناگون برای بس

کانال تلگرام