آذین بسته
خانه / قوطی مقوایی / تولید قوطی مقوایی چهار گوش درجه یک ایرانی

تولید قوطی مقوایی چهار گوش درجه یک ایرانی

تولید قوطی مقوایی چهارگوش به منظور استفاده در بسته بندی کردن مایعات و نوشیدنی های مختلف با کیفیت درجه یک در برندهای ایرانی انجام می‌شود.

تولید قوطی مقوایی چهارگوش

در واحدهای صنعتی به منظور تولید انواع قوطی مقوایی از خط تولید های اتوماتیک استفاده می شود. در این خط تولید ها ظروف مقوایی به کمک نوار های پیچیده و مواضع در دستگاه های برش زن و ماشین های لیبل زن و درب دار قرار می‌گیرند و در نهایت محصولی با استقامت و اشکال مختلف تولید می شود.
تولید انواع قوطی مقوایی به کمک همین تکنولوژی‌ها و با فرآیندهای چند لایه کردن با مواد مختلف و چسب باعث استحکام بخشی به این ظروف شده است. همین استحکام بالا باعث افزایش فروش فوق‌العاده این محصولات شده است.
در تولید انواع قوطی مقوایی از چسب به عنوان مهم‌ترین عامل در ساخت قوطی ها استفاده می شود. چسب در این پروسه تولیدی به منظور چسباندن لبه های قوطی و ظروف و همچنین به منظور غیر قابل نفوذ کردن ظروف استفاده می‌شوند و استفاده از چسب های مخصوص باعث می شود ظروف نفوذناپذیر نسبت به گاز و مایعات تولید شوند.

تولید قوطی مقوایی چهار گوش

انواع قوطی مقوایی

  • قوطی مقوایی چهارگوش
  • قوطی مقوایی مستطیلی
  • قوطی مقوایی استوانه ای
  • قوطی مقوایی درب دار
  • قوطی مقوایی درب پلاستیکی
  • قوطی مقوایی درب فلزی
  • قوطی مقوایی چند لایه

تولید قوطی مقوایی چهار گوش

فروش و بازاریابی انواع قوطی مقوایی

تولید کنندگان اکثر محصولات برای تبلیغ محصولات تولیدی خود از رسانه‌های چون کاتالوگ، نمایشگاه، پوستر، تبلیغات تلویزیون و سایت های اینترنتی استفاده می کنند.
در زمینه فروش و بازاریابی انواع قوطی مقوایی نیز این امر رایج است و بیشتر تولیدکنندگان سعی می کنند محصولات خود را از طریق روش‌های اینترنتی با بهترین شرایط تبلیغ کرده و به فروش برسانند.

تولید قوطی مقوایی چهار گوش

بازار فروش انواع قوطی مقوایی

همانطور که مستحضر هستید در زمینه بسته بندی کردن محصولات مختلف از طراحی های منحصر به فرد استفاده می شود. امروزه استفاده از انواع قوطی مقوایی به جای سایر بسته بندی های فلزی و آلومینیوم در بین پروسه بسته بندی کردن محصولات مختلف دیده می شود.
بازار فروش انواع قوطی مقوایی به دلایل بسیار زیادی امروزه پر رونق تر از دیگر محصولات بسته بندی است. قوطی های مقوایی دارای شاخصه ها و ویژگی های منحصر به فردی هستند که همین عوامل باعث  پررونق شدن بازار فروش آنها می شود.
در تولید قوطی های مقوایی از کاغذ استفاده می شود که این محصول به راحتی می‌تواند بازیافت شده و هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نکند. همچنین قوطی های مقوایی با قیمت‌های بسیار پایین تولید می‌شوند و از نظر اقتصادی برای صاحبان برند و تولیدکنندگان محصولات مختلف به صرفه هستند.

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت فروش قوطی مقوایی در ایران

در لیست قیمت فروش قوطی مقوایی در ایران، با انواع قیمت ها که بسته به نوع کیفیت محصول دارند، مواجه می شویم. این محصولات در ابعاد مختلف و ضخامت های گوناگون برای بس

کانال تلگرام