آذین بسته
خانه / نبشی مقوایی / تولید نبشی مقوایی با قیمت مناسب

تولید نبشی مقوایی با قیمت مناسب

برای حمل و نقل لوازم و محصولات نوع بسته بندی برای حفظ سلامت و پیشگیری از آسیب و شکستگی و ضربه خوردن آنها اهمیت بسیار زیادی دارد. یکی از راههای کمک به بسته بندی با هزینه کم و کیفیت بالا  تولید نبشی مقوایی است. تولید نبشی از چند نوع کاغذ کرافت می باشد که با چسب های قوی به هم چسبانده شده اند و محصول نهایی می تواند به خوبی از آسیب های جدی به مرسوله های شما پیشگیری نماید. قیمت مناسب این محصول شما را از هزینه های گزاف بسته بندی بی نیاز می کند.

 تولید نبشی مقوایی با قیمت مناسب

بورس و قیمت نبشی مقوایی در ایران

بورس و قیمت نبشی مقوایی در ایراناستفاده از نبشی مقوایی کارتن گزینه مناسبی جهت محافظت از لبه های تیز گوشه کارتن های بسته بندی می باشد، استفاده از نبشی به یکپارچه شدن کالای بسته بندی شده و تسمه کشی راحت آن کمک شایانی می کند.
می توانید قیمت نبشی مقوایی در ایران را در بورس محصولات مقوایی شرکت ها مشاهده نمایید.

بزرگترین شرکت تولید کننده نبشی مقوایی و لوله مقوایی اصفهان

بزرگترین شرکت تولید کننده نبشی مقوایی و لوله مقوایی اصفهاننبشی یک نوع پروفیل دراز می باشد که از دو قسمت عمود بر هم تشکیل شده است، جنس این نوع نبشی از مقوای فشرده است.
چگونگی تولید نبشه بسته بندی در بزرگترین شرکت تولید کننده نبشی مقوایی و لوله مقوایی اصفهان به این صورت می باشد:

  • لایه هایی از کاغذ ضخیم به کمک چسبهای خاصی در فشار و حرارت بالا به هم چسبانده می شوند و پس از خشک شدن تبدیل به پروفیل سخت مقوایی میگردند.
  • خمیر کاغذی به طور مستقیم در قالبهای ویژه ریخته می شود و پس از خشک شدن توسط فشار پرس به نبشی مقوایی مقاوم تبدیل میشود.

تولید و فروش نبشی بسته بندی مقوایی درجه یک

تولید و فروش نبشی بسته بندی مقوایی درجه یکتولید و فروش نبشی بسته بندی مقوایی درجه یک برای استفاده در صنایع مختلف می باشد. شرکت های بسیاری محصولات خود را به سایر نقاط ایران و جهان صادر می نمایند که برای حمل و نقل آنها نیاز به بسته بندی مقاوم دارند محصولاتی  از قبیل سنگ، فرآورده های نسوز، کاشی و سرامیک، چینی آلات بهداشتی، سفال و آجر، لوازم خانگی، داروسازی، قطعات خودرو، صادرات میوه و خشکبار، مواد غذایی و … 

بازار تولید نبشی مقوایی و لوله مقوایی مرغوب

بازار تولید نبشی مقوایی و لوله مقوایی مرغوببازار نبشی مقوایی و لوله مقوایی مرغوب اغلب برای محصولات زیر می باشد:

  • ساختمانی: کاشی و سرامیک، آجر و درب های چوبی، کابینت و…
  • مواد غذایی: غذاهای آماده، رب گوجه، میوه، خشکبار و…
  • صنایع کاغذ: کاغذ بسته بندی، … 
  • صنایع فلزی: ورق های فولادی، آهنی، رنگی، گالوانیزه

عرضه کننده نبشی بسته بندی و قوطی مقوایی

عرضه کننده نبشی بسته بندی و قوطی مقوایی نبشی مقوایی برای هر محصولی که نیاز به بسته بندی ایمن داشته باشد مناسب است و می تواند استحکام محصولات را تا چند برابر افزایش دهد.

شرکت ما علاوه بر تولید و عرضه قوطی مقوایی آماده عرضه نبشی مقوایی باکیفیت به تولیدکنندگان محترم همه صنایع برای بسته بندی محصولاتشان می باشد. 

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام