آذین بسته
خانه / قوطی مقوایی / خرید انواع قوطی مقوایی در تبریز

خرید انواع قوطی مقوایی در تبریز

تبریز یکی از قطب های صنعتی کشور میباشد که فعالیت عمده ای در زمینه تولید و انواع بسته بندی برعهده دارد. در ادامه شما را با نحوه خرید انواع قوطی مقوایی در تبریز آشنا میکنیم.

انواع قوطی مقوایی

قوطی مقوایی

مقوای ورقه نازک و صاف و صیقلی می باشد. البته مقواها را نسبت به کاغذهای معمولی به قدری وخیم تر می باشند. مقوا از یک شبکه در حمل و نقل شده از الیاف سلولزی تهیه شده است و همچنین می‌توان گفت که مقوا معمولا از چندین لایه به هم چسبیده و در حالت مرطوب تولید می‌شود.
در مقواها از پوشش رنگ دانه های سفید معدنی بر روی یک یا چند لایه که منجر به افزایش سفیدی و نرمی استخوان می‌شود و براق را تولید می‌کنند.  همانگونه که ماده خام و اولیه کاغذهای معمولی می باشد مادی خام هم قوانینی سلوک می‌باشد که در چارچوب در گیاهان یافت می‌شود.
الیاف مورد استفاده برای تهیه لایه های فیزیکی مقوا معمولا از درختای کاج صنوبر و توس هستند.  همچنین می‌توان از گیاه اکالیپتوس نیز برای تولید مقوای با کیفیت استفاده کرد.
فرآیندی که در تولید مقوا صورت می‌گیرد و در آن سیب ها یا الیاف و سند دیگر جدا شده را پارک می نامند الیاف که مستقیمن دست به دست می آید را الیاف اولیه می‌یابند.

انواع قوطی مقوایی

انواع مقوا و‌ قوطی مقوایی

مقوا در انواع مختلفی تهیه می شوند ولی در حالت کلی می توان مقوا را به چهار دسته تقسیم کرد که عبارتند از:

  • FBB
  • SUB
  • SBB
  • WLC

لازم به ذکر است که مقواهای سه دسته اول از عملیات اولیه سال ساخته شده اند در حالی که دسته مقواهای چهارم از الیاف ثانویه یا بازیابی تولید شده‌اند. یک ویژگی که الیاف اولیه در مقایسه با الیاف بازیافتی دارند مزایای بیشتر الیاف اولیه نسبت به چاپ ثانویه هستند.
الیاف اولیه استحکام بیشتری نسبت به الیاف ثانویه دارند. الیاف تولید شده اولیه در برابر پارگی ها استحکام بیشتری دارد و می‌تواند بیشتر مقاومت کند و بهترین عملکرد را در چارچوب و استفاده های دیگر دارد.
صنعتگران تبریزی ابتکارهای بسیار جالبی در همه زمینه های صنعتی دارند. برای مثال این صنعت گران در زمینه تولید و بسته بندی مواد غذایی و دیگر محصولاتی که به فصل بندی های خاص نیاز دارند از انواع کاغذهای مقاومت مقوایی استفاده می‌کنند که قابلیت بازیافت دارند.
ولی آن عیب و ایرادی که به دیگر کاغذ های مقوایی از جمله کاغذ های مقوایی پشت طوسی وارد است را ندارند.  همه ما تبریز را به عنوان مهد صنعت و یکی از خودروهای صنعتی کشور می‌دانیم.

انواع قوطی مقوایی

از این رو مقوا و سایر محصولاتی که در این شرکت تولید می شوند مورد اطمینان هستند. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان و مشاوران مجموعه ما با ما همراه باشید تا بهترین انتخاب را در زمینه انتخاب انواع مقوا داشته باشید و برای خرید انواع قوطی مقوایی اقدام نمایید.

مطلب پیشنهادی

تولید کنندگان قوطی مقوایی ارزان قیمت

تولید کنندگان قوطی مقوایی ارزان قیمت با تولید این محصولات کمک زیادی به کاهش درصد بیکاری نموده اند. بسیاری با هدف کسب درآمد مطمئن و سود بالا به فعالیت در این زمی

کانال تلگرام