مجموعه آذین بسته شما را به خرید بهترین محصولات تسمه های پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع قوطی مقوایی در تبریز

آنچه در این مقاله میخوانید.....

قوطی مقواییانواع مقوا و‌ قوطی مقوایی
انواع قوطی مقوایی

تبریز یکی از قطب های صنعتی کشور میباشد که فعالیت عمده ای در زمینه تولید و انواع بسته بندی برعهده دارد. در ادامه شما را با نحوه خرید انواع قوطی مقوایی در تبریز آشنا میکنیم.

انواع قوطی مقوایی

قوطی مقوایی

مقوای ورقه نازک و صاف و صیقلی می باشد. البته مقواها را نسبت به کاغذهای معمولی به قدری وخیم تر می باشند. مقوا از یک شبکه در حمل و نقل شده از الیاف سلولزی تهیه شده است و همچنین می‌توان گفت که مقوا معمولا از چندین لایه به هم چسبیده و در حالت مرطوب تولید می‌شود.
در مقواها از پوشش رنگ دانه های سفید معدنی بر روی یک یا چند لایه که منجر به افزایش سفیدی و نرمی استخوان می‌شود و براق را تولید می‌کنند.  همانگونه که ماده خام و اولیه کاغذهای معمولی می باشد مادی خام هم قوانینی سلوک می‌باشد که در چارچوب در گیاهان یافت می‌شود.
الیاف مورد استفاده برای تهیه لایه های فیزیکی مقوا معمولا از درختای کاج صنوبر و توس هستند.  همچنین می‌توان از گیاه اکالیپتوس نیز برای تولید مقوای با کیفیت استفاده کرد.
فرآیندی که در تولید مقوا صورت می‌گیرد و در آن سیب ها یا الیاف و سند دیگر جدا شده را پارک می نامند الیاف که مستقیمن دست به دست می آید را الیاف اولیه می‌یابند.

انواع قوطی مقوایی

انواع مقوا و‌ قوطی مقوایی

مقوا در انواع مختلفی تهیه می شوند ولی در حالت کلی می توان مقوا را به چهار دسته تقسیم کرد که عبارتند از:

  • FBB
  • SUB
  • SBB
  • WLC

لازم به ذکر است که مقواهای سه دسته اول از عملیات اولیه سال ساخته شده اند در حالی که دسته مقواهای چهارم از الیاف ثانویه یا بازیابی تولید شده‌اند. یک ویژگی که الیاف اولیه در مقایسه با الیاف بازیافتی دارند مزایای بیشتر الیاف اولیه نسبت به چاپ ثانویه هستند.
الیاف اولیه استحکام بیشتری نسبت به الیاف ثانویه دارند. الیاف تولید شده اولیه در برابر پارگی ها استحکام بیشتری دارد و می‌تواند بیشتر مقاومت کند و بهترین عملکرد را در چارچوب و استفاده های دیگر دارد.
صنعتگران تبریزی ابتکارهای بسیار جالبی در همه زمینه های صنعتی دارند. برای مثال این صنعت گران در زمینه تولید و بسته بندی مواد غذایی و دیگر محصولاتی که به فصل بندی های خاص نیاز دارند از انواع کاغذهای مقاومت مقوایی استفاده می‌کنند که قابلیت بازیافت دارند.
ولی آن عیب و ایرادی که به دیگر کاغذ های مقوایی از جمله کاغذ های مقوایی پشت طوسی وارد است را ندارند.  همه ما تبریز را به عنوان مهد صنعت و یکی از خودروهای صنعتی کشور می‌دانیم.

انواع قوطی مقوایی

از این رو مقوا و سایر محصولاتی که در این شرکت تولید می شوند مورد اطمینان هستند. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان و مشاوران مجموعه ما با ما همراه باشید تا بهترین انتخاب را در زمینه انتخاب انواع مقوا داشته باشید و برای خرید انواع قوطی مقوایی اقدام نمایید.

مهدی رحمتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی رحمتی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09153775244

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: azinbaste@

instagram icon اینستاگرام: azinbaste@

email icon ایمیل: m.rahmatipendar@gmail.com

مجموعه آذین بسته شما را به خرید بهترین محصولات تسمه های پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.