آذین بسته
خانه / تسمه بسته بندی / فروش تسمه پلاستیکی بسته بندی به صورت عمده

فروش تسمه پلاستیکی بسته بندی به صورت عمده

فروش تسمه پلاستیکی بسته بندی در ایران به صورت های مختلف و جنس های و قیمت های متفاوت میباشد.تسمه های پلاستیکی دستی برای دسته بندی های سبک و تقریبا سنگین با جنس های ناب در ایران ساخته میشوند.

تسمه ها به دو نوع

  • دستی
  • اتوماتیک 

تولید میشوند. انواع تسمه پلاستیکی شامل از سایز های  ۸٫۱۰٫۱۲٫۱۶٫۱۹ میلیمتر میباشد. همچنین برای دستگاه های (تسمه کش شارژی) و (تسمه کش برقی) و… استفاده میشوند. 

فروش تسمه پلاستیکی بسته بندی به صورت عمده

بزرگترین تولید کننده تسمه پلاستیکی بسته بندی

بزرگترین تولید کننده تسمه پلاستیکی بسته بندی

  • یکی از بزرگترین تولید کننده های تسمه پلاستیکی دسته بندی  IRAN PET STRAP می باشد.

این شرکت تسمه های خود را با جنس ناب پلی اتیلن تری فتالات و با اسم تجاری ایران پت عرضه میکند.

از فواید تسمه های این برند استحکام و مقاوم بودن محصول می باشد. برای مثال تسمه به عرض ۱۹ و با ضخامت ۱/۵ میلیمتر که میتواند بار  ۱۲۰۰ کیلوگرم را تحمل کند. این قابلیت در تسمه را در هیچ یک از تسمه های پلاستیکی دیگر جز تسمه های برند ایران پت پیدا نمیکنید. این شرکت سعی بر این دارد که محصول هایی با کیفت خیلی بهتر و قیمت مناسب برای  صنایع داخلی و حتی برای صادر کردن تولید کند. شما میتوانید برای خرید تسمه بسته بندی با اطمینان کامل از این شرکت خریداری کنید.

لیست قیمت انواع تسمه پلاستیکی در ایران

لیست قیمت انواع تسمه پلاستیکی در ایرانتعدادی از لیست قیمت تسمه بسته بندی را در متن زیر مشاهده میکنیم.

  • تسمه بسته بندی پلاستیکی   از ۹,۵۰۰ تا ۲۲,۵۰۰ تومان  
  • تسمه بسته بندی پلاستیکی Pet از ۶,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ تومان 
  • تسمه فلزی بسته بندی ۹,۰۰۰ تا ۱۴,۰۰۰ تومان  
  • تسمه بسته بندی پلاستیکی پپ PP  از ۶,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰  تومان 
  • تسمه پلاستیکی کارتن پپ PP از ۵,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ تومان 

و… 

مرکز خرید و فروش تسمه بسته بندی به صورت عمده

مرکز خرید و فروش تسمه بسته بندی به صورت عمدهصنایع بسته بندی دنا پک که سابقه بیش از ۱۱ سال را دارد در زمینه خرید و فروش تسمه بسته بندی سابقه دارد.

همچنین این برند تولید کننده تسمه های عالی p.p میباشد. این شرکت تسمه های خوب با جنس ها سایز ها و رنگ های مختلف تولید میکند. 

شرکت ایران پت که برترین و بزرگ ترین تولید کننده تسمه پلاستیی میباشد یکی از مراکز خرید و فروش تسمه به صورت عمده میباشد. این دو برند کاملا قابل اعتماد هستند و از شرکت های معتبر میباشند.

بازار تولید تسمه پلاستیکی درجه یک ایرانی

بازار تولید تسمه پلاستیکی درجه یک ایرانیهمان طور که میدانیم تسمه ها در صنعت امروزی از کارایی زیادی برخوردار هستند . اگر چه چندان به چشم نمیایند اما کار های خیلی بزرگی را انجام میدهند همین باعث ارزش آن در صنعت امروزی میباشد . کارخانه تولید تسمه پس از تولید به صورت عمده در بازار قرار میدهند.

وظایف اصلی نماینده های پخش عمده و جزعی محصولات میباشد. نماینده هارا میتوان از شهار های مختلف پیدا کرد و  با آنها خرید عمده را آغاز کرد. 

خرید اینترنتی تسمه پلاستیکی بسته بندی در سایز های مختلف

خرید اینترنتی تسمه پلاستیکی بسته بندی در سایز های مختلفبرای خرید آنلاین تسمه های جنس خوب با سایز های مختلف میتوان به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کرد.

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید تسمه پلاستیکی بسته بندی

حتما مشاهده کرده اید که برای بسته بندی اقلامی همچون یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و ... از تسمه های مخصوصی استفاده می شود. این تسمه ها معمولا از جنس پلی پروپن

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام