آذین بسته
خانه / تسمه بسته بندی / قیمت تسمه بسته بندی کارتن در بازار داخلی

قیمت تسمه بسته بندی کارتن در بازار داخلی

قیمت تسمه بسته بندی کارتن در بازار داخلی کشور را می توانید از مراکز و فروشگاه های معتبر عرضه کننده این محصولات به دست آورید و سپس بعد از انتخاب محصول مورد نیاز خود متناسب به بودجه و استفاده خود اقدام به خرید نمایید. 

قیمت تسمه بسته بندی کارتن در بازار داخلی

تسمه بسته بندی کارتن از چه جنسی هستند؟

تسمه بسته بندی کارتن از چه جنسی هستند؟قبل از این که بگویم که تسمه بسته بندی کارتن از چه جنسی می باشد، باید گفت که تسمه بسته بندی کارتن در اصل یک کمربند بسیار محکمی است که امروزه توسط شرکت های سازنده از جنس های مختلفی مانند: پلاستیک، فلز و یا پلی استر تولید می شود و همچنین این تسمه ها دارای بست های مخصوصی نیز هستند که همین امر باعث استحکام بخشیدن به بسته بندی محصولات می گردد. 
تسمه های بسته بندی کاربرد متفاوتی در صنایع مختلف مانند: نساجی، صنایع چوب، صنایع غذایی و …. دارند و همانطور که قبلا بیان نموده ایم به طور کلی این تسمه ها همانطور که از نامشان نیز مشخص است در صنایع بسته بندی استفاده می شوند. 
انواع تسمه ها از نظر جنس عبارتند از:

  • تسمه های پلاستیکی PP: این نوع تسمه از پر کاربردی ترین نوع تسمه های موجود در بین ملزومات بسته بندی می باشد و همین طور که از نام این نوع تسمه بسته بندی مشخص می باشد مواد اولیه تشکیل دهنده آن پلی پروپیلن است که در سایز های ۸ تا ۱۹ میلی متری تولید می شود.
  • تسمه فلزی: این نوع تسمه نیز از جنس فلز می باشد و نسبت به سایر تسمه های بسته بندی دیگر وزن بیشتر و متراژ کمتری دارد.
  • تسمه پلی استر PET: این نوع تسمه های پلی استر نیز دارای کشش بسیار بالای می باشند به همین منظور برای بسته بندی محصولات سنگین مخصوصا محصولات صادراتی استفاده می شوند.

عوامل موثر بر قیمت تسمه بسته بندی

عوامل موثر بر قیمت تسمه بسته بندیهنگامی که برای خرید تسمه های بسته بندی به مراکز و نمایندگی فروش این محصولات مراجعه می کنید با تنوع بسیار زیادی از محصولات روبرو می شوید که هر کدام از این نوع تسمه ها با توجه به جنس، قطر، کاربرد و … دارای قیمت متفاوتی می باشند. هرچند سایر ویژگی ها و عوامل موثر دیگری نیز می باشد که بر روی متغییر بودن قیمت نهایی محصولی را که قصد خرید آن را دارید، تاثیر می گذارد. در ادامه به چند مورد از این عوامل موثر را بیان خواعیم نمود.

  1. چابدار و بدون چاپ
  2. تنوع رنگ بندی تسمه ها
  3. تنوع سایز بندی تسمه ها
  4. جنس تسمه ها
  5. و …

پس هنگامی که برای خرید به مراکز و فروشگاه های عرضه کننده این نوع محصولات مراجعه می کنید، باید دقت کنید تسه ای را خریداری نماید که متناسب بسته بندی محصولات شما باشد و اگر هیچ اطلاعی در مورد انتخاب محصول خود ندارید حتما از مسئولین فروش در این مراکز راهنمایی و مشاوره بگیرد. 

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید تسمه پلاستیکی بسته بندی

حتما مشاهده کرده اید که برای بسته بندی اقلامی همچون یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و ... از تسمه های مخصوصی استفاده می شود. این تسمه ها معمولا از جنس پلی پروپن

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام