آذین بسته
خانه / قوطی مقوایی / قوطی مقوایی استوانه ای / قیمت روز قوطی مقوایی استوانه ای اصفهان

قیمت روز قوطی مقوایی استوانه ای اصفهان

اصفهان به عنوان یک شهر صنعتی یکی از مراکز تولید عمده قوطی های بسته بندی می باشد. در ادامه شما را با قیمت فروش عمده و مراکز فروش عمده قوطی های مقوایی استوانه ای در اصفهان آشنا می نماییم.

قوطی مقوای استوانه ای

قوطی مقوایی اینوربرد

در مقالات قبلی گفتیم که جعبه های مقوایی انواع مختلفی دارند. از جمله این جعبه های مقوایی می‌توان به جعبه های مقوایی پشت طوسی، جعبه های مقوایی سفیدو جعبه های مقوایی اینوربرد اشاره کرد.
امروز می‌خواهیم بیشتر در مورد جعبه های مقوایی اینوربرد با همدیگر ثابت کنیم پس با ما همراه باشید تا بدانیم این جعبه ها چگونه هستند.  همانطور که از اسم جعبه های مقوایی اینوربرد میتوان فهمید این جزاها از مقواهایی به نام اینوربرد ساخته شده اند.
این مقوا ها در وزن‌های ۲۵۰ الی ۴۰۰ گرمی تولید و عرضه می شوند. مقوای ایندربرد دارای ویژگی هایی است که این ویژگی‌ها باعث شده است این برند در واقع از وزارت بهداشت و درمان ایران مجوز دریافت کنند ویژگی هایی که این مقواها دارند عبارتند از:

  • قسمت مغزی این نوع مواد بازیافتی یا همان مقوای پشت طوسی به است.
  • در دو طرف دیگر لایه با رنگ سفید یا نخودی استفاده شده است.
  • نکته‌ای که در اینجا وجود دارد که قسمت لایه پارچه سفید یا نخودی رنگ و هم تر باشد از مرغوبیت آن نیز بالاتر خواهد رفت.

قوطی مقوای استوانه ای

کاربرد قوطی مقوایی اینوربرد

مقوا های اینورتر در کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که عبارتند از:

  • تولید جعبه ها
  • تولید جعبه های مصرفی مواد غذایی
  • تولید جعبه های محصولات آرایشی بهداشتی
  • تولید جعبه های محصولات دارویی
  • تولید اقلامی که دارای حساسیت بالا از نظر بهداشت بسته بندی هستند.

قوطی مقوای استوانه ای

ویژگی قوطی های مقوایی اینوربرد

یکی از مهمترین ویژگی‌های جعبه های مقوایی این مدال برنز به مقام های دیگر این است که علاوه بر بهداشتی بودن این مقواها داشتن دانسیته یا نسبت وزنی بالاتری هستند که با توجه به داشتن این جعبه هایی که با مقوا ساخته می‌شوند دارای استحکام بسیار بالاتری نسبت به یکدیگر می باشند.
اصفهان یکی از شهرهای صنعتی و نیز یکی از شهرهای است که به عنوان قطب صنعت در کشور مطرح می باشد. این شهر در مورد صنعت تولید و فروش انواع فرآورده ها فعالیت دارد.
یکی از محصولاتی که در شهر اصفهان تولید می شود جعبه های مقوایی استوانه ای می باشد. این شهر با فروش عمده انواع مرباها و قوطی های مصوب هایی در واقع سود کلانی را نصیب شرکت کرده و ارزآوری خوبی دارد.
برای اطلاع از انواع مراکز خرید و فروش ، و نیز قیمت قوطی های بسته بندی مقوایی استوانه ای شهر اصفهان با قیمت عمده با کارشناسان ما همراه باشید تا بهترین انتخاب را به ارمغان بیاورید.

مطلب پیشنهادی

قیمت قوطی مقوایی استوانه ای

قیمت قوطی مقوایی استوانه ای در ایران

قیمت قوطی مقوایی استوانه ای در ایران بر طبق لیست هایی تعیین می گردد که …

کانال تلگرام