مشاوره و سفارش

تسمه های پلاستیکی بسته بندی pp

تسمه پلاستیکی: تسمه پلاستیکی کلمه PP نشان داده می شود یکی از پرکاربردترین تسمه ها می باشد. این رشته در سایزها و ضخامتهای مختلف تولید و استفاده می شود.تسمه بسته بندی پلاستیکی از مواد اولیه پلی پروپیلن در سایزهای ۸ تا ۱۹ میلیمتری تولید می شوند. باید گفت که این تنها در صنایع همچون صنعت ساختمان سازی، صنعت چاپ و نشر ،صنایع کارتن سازی ،صنایع حمل و نقل، صنایع لوازم خانگی و… کاربرد دارد که مصرف کنندگان می توانند بر اساس نیاز خود سایزهای مختلف و ضخامت های متفاوت را خریداری کنند همچنین بسته به سلیقه مشتری میتوانند رنگهای متفاوتی را سفارش دهند.

تسمه های پلاستیکی نرم جهت صنایع دستی

تسمه بسته بندی همان طور که از اسم آن معلوم است برای بسته بندی اجناس مورد استفاده قرار می گیرد. تسمه بسته بندی مانند کمربندی محکم اجناس را می گیرد و میتوان با استفاده از بست های مخصوص تسمه را محکم تر کرد.اما تسمه های بسته بندی انواع متفاوتی دارند که از لحاظ جنس با یکدیگر فرق دارند.

انواع محصول سوم

توضیحات را از قسمت متن و در جای همین نوشته وارد کنید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
تسمه های پلاستیکی بسته بندی pp-سفارشیموجودتماس بگیرید
تسمه های پلاستیکی نرم جهت صنایع دستی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

آذین بسته عرضه کننده بسته‌های قوطی مقوایی استوانه‌ای جهت بسته بندی انواع محصولات غذایی خشکبار و سایر محصولات غیر خوراکی خشک و نیز عرضه انواع باکس‌های گل چرم و مخمل، جعبه‌های نفیس هدیه صنایع دستی، هر نوع جعبه چوبی و مقوایی با روکش چرم و مخمل جهت صادرات با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و خلاق در خدمت شما میباشد.

مدیر مجموعه آذین بسته

مهدی رحمتی